در حال بارگزاری ...

در جوامع به سرعت در حال تغییر و نامطمئن امروزی برای نفوذ در قلب مشتریان و جلب رضایتمندی آنان محتوایی جذاب و متناسب با نیازشان مورد نیاز است. ما این نیازها را با ارائه خدماتی چون دسترسی سریع و آسان به مجموعه هدایا، بلیط هواپیما، رزرو هتل و غیره ارج می نهیم.

ارائه دهنده این خدمات شرکت پارس پاداش رایان، مجری طرح جامع وفاداری و صاحب امتیاز پروژه جهانی پاداش دهی و وفادارسازی مشتریان Bigg+، پیشگام در اجرای پروژه های وفاداری در سطوح B2B، B2C وB2E  در بازار ایران است که به شرکت های گوناگونی از جمله FMCG، صنعت مخابرات، مواد غذایی، توزیع، خرده فروشی، حمل و نقل، بیمه، موسسات مالی، بانک ها و غیره خدمات متنوعی ارائه می­کند.

گروه Bigg+، تاسیس شده در سال 1999، شرکت وفادارسازی پیشرو و ارائه دهنده خدمات پاداش دهی در ترکیه است که محصولات و خدمات خود را به بیش از 75 کشور سراسر دنیا ارسال می کند.انبار بیگ پلاس با فضای داخلی تقریبی 10 هزار متر مربع، واقع در کارتال ساماندیرا در استانبول، ظرفیت بسته بندیو ارسال بیش از 10 هزار هدیه را به صورت روزانه دارد.این شرکت سابقه اجرای بیش از 1000 پروژه لویالتی برای بانک ها و شرکت های معتبر ترکیه را داراست.

پارس پاداش با فراهم آوردن بستر آنلاین پاداش دهی به مشتریان وفادار، طیف گسترده ای از طرح های مشتری مداری را برای شرکت ها و سازمان ها ارائه می دهد.از این رو، جهت تحقق برنامه استراتژیک خدمات مشتریان، محصولات باکیفیت از میان صدها برند معتبر جهانی در قالب پاداش و به پاس وفاداری مشتریان همراه با شرایط ویژه در اختیار آنان قرار می گیرد.ماموریت ما پاداش به وفاداری از طریق طرح های جامع مشتری مداری است. این ماموریت ها عبارتند از:

·         افزایش ارزش نام تجاری

·         ارائه راهکارهای هوشمندانه حفظ مشتری

·         افزایش استفاده از خدمات مختلف بانکداری

·         ایجاد انگیزه در مشتریان و کارمندان بانک در تمام سطوح

در راستای ارائه خدمات باشگاه مشتریان در سطح بین الملل، ما برای مدیریت پروژه B2B، B2E و B2C، ارائه گزارش به مشتریان، ارائه پرتال پاداش دهی و ارسال هدایا به سراسر جهان در کنارتان هستیم.

بخشی از خدمات ما شامل:

-          برنامه های وفادارسازی مشتریان (B2C)

-          پاداش به شرکای تجاری (B2B)

-          طرح پاداش دهی به کارمندان موفق (B2E)

-          طرح های ایجاد انگیزه در فروشندگان

-          کاتالوگ های چاپی و آنلاین

-          مدیریت زنجیره تامین

-          خدمات انبارداری

-          مدیریت ارسال و بازگشت کالا

-          گزارش عملکرد و MIS (سیستم اطلاعات مدیریت)

-          خدمات مرکز تماس

-          قدرت خرید و تنوع محصولی

دسته بندی ها
لوازم الکتریکی خانه و آشپزخانه
لوازم خانه و آشپزخانه
کامپیوتر، تبلت، گوشی و تجهیزات جانبی
بازی و سرگرمی
لوازم التحریر
منسوجات
کیف، کیف پول و چمدان
زیورآلات، ساعت و عینک آفتابی
لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت